بالش برجیس با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با بکارگیری و استفاده از الیاف میکروفایبرو  رویه صد درصد پنبه انتخاب خوب برای خوابی راحت است . در میان کالای خواب، بالش از اهمیت ویژه ای بر خوردار است پس با انتخاب  بالش برجیس در سه مدل مختلف سوپر، پر شده از الیاف میکروفایبرو بالش پر شده از الیاف بالفایبر، جوابگوی سلیقه های مختلف افراد می باشد. بالش برجیس خوابی خوش را به شما و فرزندان دلبند شما هدیه می کند.

بالش برجیس

کالای خواب برجیس از جمله بالش برجیس از محصولات مشابه بهتر عمل کرده است زیرا:

بالش برجیس گرم ، نرم ، سبک و بخصوص دارای  زیبایی خاصی می باشند.

بالش برجیس قابل شستشو با دست و ماشین می باشد.

باش برجیس با دوام و با ثبات هستند.

بالش برجیس  ضد حساسیت بوده و رطوبت و بو نمی گیرند.

الیاف بالش برجیس در هم نمی پیچند.

کالای خواب برجیس تنوع زیادی در  رنگ و دسته بندی دارد.

رعایت استاندارد و نکات بهداشتی و استفاده از مواد درجه  یک خارجی از ویژگی های تولیدات تشک و کالای خواب برجیس می باشد.محصولات خواب برند برجیس علاوه بر بازار های خارجی در بازار های ایران یکی از بزند های پر طرفدار  کالای خواب در  صنعت تشک و بالش می باشد.

بالش طبی یکی از جدیدترین صنایع طبی است که مخصوص افرادی است که به سلامت خود و خانواده از جمله کودکان اهمیت ویژه ای قائل می شوند.امروزه با نوآوری ساخت بالش طبی، خواب را برای افرادی که مشکل گردن دارند، لذت بخش و بهتر کرده است . بالش طبی برجیس، دارای انعطاف بیشتری نسبت به باش های معمولی دارد.

به خاطر همین، بالش طبی به سرعت با فرم بدن و گردن انسان فرم گرفته و به بهترین شکل سازگار  با گردن و سر می شود و خواب آرامی را برای شما فراهم می کند. خوابیدن روی بالش های نا مناسب مطمئنا بر روی سلامتی شما تاثیر مستقیم دارد و می تواند سلامتی شما و عزیزانتان را به خطر اندازد و همچنین باعث تشدید بیماری سردرد ، بی حسی گردن ، شانه ، بازو و…. همچنین باعث خر خر در هنگام خواب شود. برای جلوگیری از درد گردن و شانه باید بالش مناسب را برای خود انتخاب کنید. بیشتر ما هر روز روی بالش هایی می خوابیم که برای گردن ما مناسب نیستند و همچنین اکثر ما فراموش می کنیم که بالش هم مثل سایر لوازم کالای خواب دارای تاریخ مصرفی می باشد و نیاز به مراقبت و شستشو و نظافت دارد.

متخصصان کالای خواب توصیه کرده اند که باش هر فرد در طی یک سال تا ۱۸ ماه یک بار باید عوض شده و بالش جدید و مناسب با شرایط کنونی شما باید مجدد تهیه شود.بالشی که دو سال از عمر ان می گذرد مطمئن باشید که مواد الژن مانند قارچ و کپک و گرد و غبار درون آنرا فرا گرفته و وقت ان است که  به فکر بالش جدید و تازه باشید.

بالش پر از پر های غاز یا اردک هستند که از گران ترین نوع بالش های موجود در بازار می باشند و برای مناسب بودن برای خریدار می توانید از بالش مخلوط پر و کرک استفاده کنید و اگر می خواهید بالش شما  سفت تر شود، بالش پر خالص خریداری نمایید.بالش های پر شده از الیاف پلی استر می توانئ قیمت مناسب داشته باشد ولی توجه کنید که  پس از چند بار شستشوی  بالش ، باش از فرم افتاده و الیاف آن تکه تکه و قلنبه می شوند.

نوعی دیگر از بالش ها ، بالش اسفنجی می باشد که بسیار نرم بوده و دارای اشکال مختلفی هستند که از گردن و سر خوب مواظبت می کنند. بالش های طبی برجیس دارای طرح های گوناگون برای افراد با  شرایط خاص طراحی شده اند، پس به راحتی بالش مناسب برای همه سنین در انواع رنگ ها و طرح ها را برای خدمت دهی به مشتری را داراست.

بالش ضد حساسیت و ضد آلرژی برجیس برای افرادی که به پر حساسیت دارند مناسب می باشد. این نوع بالش محافظ در برابر گرد و غبار ریز موجود در پر است. همیشه به یاد داشته باشید که از بالش مناسب استفاده کنید. بالشی که باعث گرم شدن و تعرق سر و گردن می شود؛ بالش مناسبی نمی تواند باشد. بالش های خاص در برند کالای خواب برجیس  بسیار خوب عمل کرده این نوع بالش ها خنک کننده هستند که از دانه های ریزی پر شده اند که گرما را جذب می کنند و سطح بالش را خنک نگه می دارد.

بحث بالش و انتخاب بالش مناسب همیشه چالش برانگیز بوده اما به یاد داشته باشید که  باید از انواع بالش و نوع بالش موجود در برند های مختلف کالای خواب آگاه بود تا بتوان به تفاوت بالش پی برد و انتخاب مناسبی انجام داد.در اخر یک نکته اساسی در خرید بالش را همیشه در نظر بگیرید که: بالش باید قابل شستشو  باشد، تا به راحتی بتوان  از بالش استفاده کرد و نگرانی از بابت تمیز کردن بالش خود نداشته باشید.