خوابیدن بیش از حد

خوابیدن بیش از حد

خوابیدن بیش از حد: سلام به دوستان همیشگی و همراهان سایت تشک برجیس ، شاید برای  بچه های

خوابیدن بیش از حد: سلام به دوستان همیشگی و همراهان سایت تشک برجیس ، شاید برای  بچه های شما هم پیش اومده بیش خوابی و خوابیدن بیش از حد.ممکن است کودک زیاد و عمیق بخوابد و حتی بعد از ان احساس خستگی کند و در طول روز،  هر کجا که  شد باز بخوابد.کودک در بیش خوابی برخلاف کم خوابی، انگار به اندازه کافی نخوابیده است.کودک زیاد می خوابد،اما باز خوابش  می اید و برای  رفتن به مدرسه با مشکل مواجه  است.دلایل  متعددی برای این اشفتگی وجود دارد، و باید بسته به هر موردی  به دنبال  علت اصلی بروز این مشکل بود.

بیش خوابی ممکن است عوارض جسمانی در پی داشته باشد، به همین دلیل اگر تکرار شد و تداوم یافت باید به متخصص مراجعه کرد تا کودک تحت آزمایشات جدی تری قرار گیرد.در  صورتی که  دلایل روانشناختی وجود نداشته باشد، باز هم دلایل متعددی می تواند عامل  بروز بیش خوابی در کودکان باشد.

بیش خوابی ممکن است نتیجه  کم خوابی باشد که  از دید والدین پنهان مانده باشد.اگر  کودکی  چند ساعت در طول شب به هر دلیلی بیدار باشد، خوابیدنش در  طول  روز موجه است.بنابراین باید اطمینان یافت که  این بیش خوابی به دلیل کم خوابی های شبانه و پنهان نیست.در  صورتی که  دلیل یش خوابی کودک ، کم خوابی شبانه نباشد باید به عوامل دیگری پرداخت که  باعث بروز آن شده اند.

خوابیدن بیش از حد

آیا کودک همیشه اینگونه بوده است و خوابیدن بیش از حد دارد؟؟؟

آیا این مشکل خوابیدن بیش از حد پس از بروز مساله خاص در  زندگی کودک ایجاد شده است؟

در  صورتی که  کودک قادر به حرف  زدن باشد بدون تحت فشار  قرار دادن کودک و آیا بی  اینکه احساس کند او ر ا دعوا می کنند و با او حرف  زد و تلاش کرد تا دلایل مشکاتش را  بهتر فهمید.

گاهی کودک تحمل زیاد شدن فعالیت های مدرسه را ندارد.آیا گاهی اون حس  زیبای درون خانه دوم خود یعنی مدرسه را ندارد.

این نکته باید در نظر گرفته شود که خوابیدن بیش از حد و خواب الودگی زیاد و بی توجهی به مسایل اطراف می تواند نشانه افسردگی باشد

 

Pin It

ثبت دیدگاه