تشک استاندارد

تشک استاندارد

تشک استاندارد با سلام به همراهان همیشگی تشک و کالای خواب برجیس شاید یکی از دلایل خستگی و

تشک استاندارد

با سلام به همراهان همیشگی تشک و کالای خواب برجیس

شاید یکی از دلایل خستگی و خواب الودگی هنگام صبح استفاده از تشک نامناسب باشد.برخی فکر می کنند هرچه تشک انها سفت تر باشد .این تشک برای ستون فقرات انها بهتر و مناسب تر است در صورتی که این سفتی بیش از اندازه تشک به ستون فقرات شما اجازه خمیدگی لازم را جهت  فرم دهی با استخوان شانه و لگن نمی دهد.

تشک مناسب و تشک استاندارد، تشکی است که دارای فنرهای مناسب و  ضد الارژی و ضد باکتری باشد.امروزه تشک ضد حساسیت طرفداران زیادی دارد.نوع پارچه تشک،نوع فنر تشک،الیاف بکار رفته در تشک،استحکام و دوام تشک از ویژگی هایی است که فرد هنگام خرید تشک باید به ان توجه کند.

تشک استاندارد

تشک استاندارد

تشک استاندارد

انواع تشک های موجود در بازار عبارتند از:

تشک طبی,

تشک نیمه طبی,

تشک بادی,

تشک طبی برقی,

تشک هوا,

تشک با نخ آلی,

تشک فنری و یونولیتی,

تشک لاتکس طبیعی,

تشک های پشمی,

که هر کدام از این نوع تشک ها دارای ویژگی خاص خود و طرفداران منحصر به فرد خود را دارند.

مثلا تشک پشمی ضد حرق بوده و در ۴ فصل از ان می توان استفاده کرد.مثلا تشک با نخ الی همانند تشک پشمی است ولی با این تفاوت که بخودی خود قابلیت ضد حریق بودن را ندارند و تنها با افزودن مواد شیمیایی می توان این قابلیت را به آنها اضافه کرد.ممکن است برخی نسبت به این نوع ماده های شیمایی حساسیت داشته باشند پس در انتخاب تشک دقت لازم و مشورت با دکتر فراموش نشود.

تشک اسفنجی و تشک فنری که خیلی در بازار تشک خریدار دارد.

تشک های تقلبی همان تشک های «یونولیتی»هستند. این تشک ها بسیار سبک و ارزان قیمت تر از تشک های اسفنجی اند و بیشتر از ۳-۲ ماه عمر نمی کنند.

این تشک ها طی مدت کمی با چند بار استفاده، شکسته و خراب و غیر قابل استفاده می شوند.

برخی از فروشندگان تشک های بدون استاندارد خود را با مارک های مشابه با مارک تشک های اصلی معرفی و و ارد دنیای تشک می کنند .پس به این موارد بسیا ر توجه کنید.که هر تشک ارزانی بی دلیل ارزان نیست و هر برندی بی دلیل معروف نشده.برخی مارک تشک ها را تعویض می کنند و به جای تشک خارجی و تشک داخلی به فروش می رسانند.برخی تولید کنندگان کارگاهی، تشک های فنری دست دوم را می خرند و آنها را بازسازی کرده و به جای تشک نو می فروشند. این تشک ها، انواع بیماری های پوستی را به ارمغان می آورند.

منبع:تشک برجیس

Pin It

ثبت دیدگاه